Obróbki blacharskie na tradycyjny rąbek stojący

Obróbka blacharska ognimur na rąbek stojący
Attyka na rąbek

Obróbka blacharska attyki na tradycyjny rąbek stojący, mocowana na haftry, bez widocznych wkrętów, brak potencjalnych miejsc przecieku. Obróbki do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. Dodatkowo wykonujemy gotowe narożniki, oraz łącznik typu "T". 
 

Dachy dekarstwo Piastek
Pas pod rynnowy na rąbek

Obróbka deski czołowej na tradycyjny rąbek stojący, mocowana na haftry, bez widocznych wkrętów, brak potencjalnych miejsc przecieku. Obróbki do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. 
 

Dachy dekarstwo Piastek
Wiatrownica na rąbek

Obróbka szczytowa na rąbek tradycyjny, mocowana na haftry, bez widocznych wkrętów, brak potencjalnych miejsc przecieku. Obróbki do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. 
 

Obróbka blacharska gzyms na rąbek stojący
Gzyms na rąbek

Obróbka blacharska attyki na tradycyjny rąbek stojący, mocowana na haftry, bez widocznych wkrętów, brak potencjalnych miejsc przecieku. Obróbki do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. Dodatkowo wykonujemy gotowe narożniki. 
 

Obróbka komina
Gotowa obróbka blacharska komina

Obróbka na dowolny wymiar i kąt dachu 0-55 stopni, wykonana z dwóch części, przednia część zakończona samoprzylepną taśmą aluminiową 3D do uformowania na pokrycia faliste (dachówka, blachodachówka itp). Obróbki wykonujemy do każdego rodzaju pokrycia dachowego w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. 

Obróbka komina blachą na rąbek
Obróbka komina na rąbek

Obróbka z blachy bocznych ścian komina na tradycyjny rąbek stojący z przetłoczeniami blachy lub bez. Obróbki na każdy wymiar komina w bogatej kolorystyce ral.

Dachy dekarstwo Piastek
Czapa na komin

Czapa na komin z blachy nierdzewnej 1,4404 kwasówka 316l. Czapa żaro i kwaso odporna.

Dekarstwo dachy Piastek
Parapety z zarobionymi boczkami

Parapet nie wymaga dodatkowych zaślepek bocznych obie krawędzie są szczelnie zamknięte. Parapety wykonujemy w dowolnych wymiarach do 3mb w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. 

Dekarstwo dachy piastek
Obróbka balkonu / tarasu na rąbek

Obróbka balkonu / tarasu na rąbek tradycyjny, mocowana na haftry, bez widocznych wkrętów, brak potencjalnych miejsc przecieku. Obróbki do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z materiałów: blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z materiałów powierzonych. 
Rozstaw między rąbkami :
 

Obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowo wykonanego pokrycia dachowego.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy: wiatrownice, pasy nadrynnowe, pasy podrynnowe, obróbki kominów, czapy kominowe, obróbki attyk i ogniomurów oraz inne akcesoria do wykończenia dachu. Są to widoczne elementy, które powinny podkreślać piękno pokrycia dachowego. Do ich wykonania wykorzystujemy blachy płaskie tytanowo-cynkowe, aluminiowe, stalowe w szerokiej palecie kolorystycznej RAL. Obróbki zazwyczaj przygotowujemy pod konkretne zlecenie, gdyż ich kształt, wymiary i ilość uzależniona jest od konstrukcji dachu.
Posiadamy obróbki blacharskie na dachy płaskie, strome, dwu i wielospadowe. Szeroki asortyment dostępnych produktów w atrakcyjnych cenach sprawia, że każdy dach będzie solidnie i kompleksowo wykonany. Obróbka blacharska jest zwieńczeniem pracy dekarza.
Efektem finalnym obróbek blacharskich jest zarówno ochrona wykonanego pokrycia i elementów bezpośrednio z nim związanych jak i jego estetyczny wygląd.
Poza standardowymi wymiarami możemy wykonać każdą obróbkę na indywidualne zamówienie. Każdy z elementów do obróbki dachowej występuje z oferowanej przez nas szerokiej gamy materiałów i dostępnej u nas palety kolorów.

Polecamy kilka słów w prasie branżowej: Dekarz&Cieśla